Kampanie Adwords

Reklamy CPC/display w sieci reklamowej google

Twoja strona potrzebuje szybkiego wygenerowania ruchu? Sprawdź naszą ofertę na przygotowanie oraz prowadzenie kampanii reklamowej.

Zalety adwords

  • Jasno określony budżet reklamowy
  • Wysoka elastyczność
  • Natychmiastowe efekty
  • Precyzyjne targetowanie grupy docelowej

Linki sponsorowane

Kampania linków sponsorowanych wyświetlana jest w wyszukiwarce Google oraz w wyszukiwarkach partnerskich. Reklama linków sponsorowanych wyświetlana jest jako tekst po wpisaniu słów kluczowych wybranych na etapie przygotowywania kampanii. Słowa kluczowe na jakie wyświetlona zostanie reklama można elastycznie dobierać tak, aby efekty kampanii były najlepsze.

Wskaż swoje atuty

Oferujesz darmową dostawę ? A może jakieś dodatki w cenie ? Powiedz o tym osobom szukającym oferty takiej jak Twoja.

Działanie

Dodanie w treści reklamy informacji o zniżkach, promocjach to wezwanie do działania Wykorzystaj to!

Przejrzysta propozycja

Najważniejsze jest kilka pierwszych sekund, ten krótki czas determinuje czy internauta kliknie w Twoją reklamę.

Reklamy PLA

Reklama PLA jest to grafika promująca produkty bezpośrednio w wyszukiwarce Google. Reklamy PLA przeznaczone są dla sklepów internetowych (e-commerce). Zasada działania reklam PLA jest podobna do działania porównywarek cen  wyświetlając zdjęcie oraz cenę.

Reklamy graficzne (Display)

System reklam „Display” w Google wykorzystuje strony internetowe na których właściciele zainstalowali system wyświetlania reklam graficznych. Reklamy graficzne to doskonałe rozwiązanie dla klientów posiadających nowy produkt oraz dla firm które chcą zwiększyć rozpoznawalność własnej marki.

Precyzyjne kierowanie

Reklama Twojej strony lub sklepu może pojawiać się na wszystkich stronach lub tylko na tych które zawierają treści zbliżone do tematyki Twojej strony. Odpowiednie targetowanie pozwala na efektywne wykorzystanie budżetu reklamowego poprzez wyświetlanie reklam np. butów wyłącznie na stronach takich jak blogi modowe, portale o modzie itp.

Personalizacja

Precyzyjne  kierowanie reklamy na odbiorców to klucz do sukcesu, odpowiednie dobranie grup docelowych skutkuje wyświetleniem reklamy wyłącznie osobom potencjalnie zainteresowanym Twoją ofertą. Reklama Adwords pozwala na precyzyjne kierowanie reklam,  dzięki czemu Twoja reklama zostanie wyświetlona tam gdzie prowadzisz działalność i gdzie są Twoi klienci.

Remarketing

Kampania remarketingowa jest to rodzaj kampanii graficznych(display). Kampanie remarketingowe są to reklamy graficzne wyświetlane użytkownikom który odwiedzili już sklep/stronę. Dzięki wykorzystaniu tego rodzaju reklamy mamy możliwość przypomnienia oferty klientom którzy opuścili serwis.

Skontaktuj się zadzwoń lub napisz