Pozycjonowanie

SEO & Pozycjonwanie

Wyszukiwarka google jest jednym z najskuteczniejszych i jednocześnie najtańszych sposobów na pozyskanie klientów.

Pozycjonowanie stron to proces złożony z wielu etapów, wymagającym indywidualnego podejścia do każdego zadania.

Sprawdź co możemy zaoferować.

  • Dobór słów kluczowych
  • Audyt SEO
  • Tworzenie przyjaznego contntentu
  • Optymalizacja strony
  • Link-building
  • Monitoring oraz raportowanie

Pozycjonowanie stron oraz sklepów

Dobór słów kluczowych

Pierwszym etapem jest przygotowanie listy słów kluczowych które będą promowane w Google. Przygotowanie odpowiednich fraz i ich późniejsza promocja jest jednym z kluczowych elementów w odniesieniu sukcesu kampanii marketingowej. Dobór fraz/słów (keywords research) to nic innego jak dopasowanie reklamy pod to czego szukają użytkownicy, na tym etapie często prosimy osoby odpowiedzialne w firmie klienta za marketing/relacje z klientem o opisanie zachowań dotychczasowych klientów. Na tym etapie przekazujemy pierwszą listę słów kluczowych z  frazami ogólnymi oraz zawierającymi długi ogon (long tail)

Audyt oraz optymalizacja strony

Mając już wybrane frazy możemy zoptymalizować stronę, prowadząc audyt SEO poprawiamy/dodajemy/usuwamy wszystko co ma wpływ na pozycję w Google. Analizując stronę sprawdzamy zawarte w niej treści i dopasowujemy je pod człowieka… oraz Google. Każdy audyt wykonywany jest indywidualnie, nie posiadamy szablonów audytów ponieważ każda strona oraz sklep wymaga indywidualnego podejścia.

Tworzenie treści

Tworzenie audytu seo ma za zadanie wskazanie copywriterowi gdzie brakuje/trzeba poprawić zawartość treści na stronie. Odpowiednie nasycenie treścią oraz słowami kluczowymi opisu np. produktu w sklepie internetowym pozwala na zajmowanie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania. Dobrze napisana treść na poprawia nie tylko pozycje w Google, ale co równie ważne konwersję ponieważ zawiera ważne informacje przekazane w przyjazdy dla użytkownika sposób.

Link building

Działania SEO to nie tylko praca w obrębie strony promowanej, jednym z najważniejszych czynników jest budowa profilu linków prowadzących do strony. Lata temu była to czynność łatwa prosta i .. tania Obecnie pozyskiwanie linków z dobrych źródeł wymaga znalezienia miejsc w których nie ma Spamu, nie zostały „oflagowane” Innym rozwiązaniem jest stworzenie takich miejsc, pozwala na dodawanie do strony takich odnośników jakie są potrzebne oraz posiadamy nad nimi pełną kontrolę. Znaczna część linków do stron naszych klientów pochodzi z zaplecza wysokiej jakości które jest nie do odróżnienia od przeciętnej strony w Internecie.

Zaufali nam

oraz wielu innych

Skontaktuj się!